Lecimy na Mixer w Piotrkowie!

mixernawakacjachWszystkich sympatyków lotnictwa i zabawy na świeżym powietrzu zapraszamy w dniach 30 czerwca – 1 lipca 2018 r. do Piotrkowa Trybunalskiego. Na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej odbędzie się kolejna edycja imprezy pn. „Fly Fest”. Wydarzenie jest otwarte dla każdego i co ważne - niebiletowane.

Główną atrakcją Fly Festu są loty widokowe, które rozpoczynają się o godzinie 12:00 z powtarzalnością co pół godziny. Przelot trwa ok. 10 minut, po czym następuje przerwa 20 minutowa. No właśnie i co w tej przerwie? Mixer!

W tym roku postanowiliśmy pokazać naszym mieszkańcom, że na Mixer Regionalny nie trzeba czekać do września. W okresie letnim chcielibyśmy z największą imprezą wystawienniczą w regionie wyruszyć na wakacje, stąd nazwa - „Mixer Regionalny na wakacjach”. W ramach tego wydarzenia rozgrzeją Was występy na naszej muzycznej scenie. Planujemy koncerty wykonawców z regionu łódzkiego, doskonale znanych z telewizyjnych programów muzycznych typu talent show. Ale to nie wszystko. Zainteresowanych rozwiązywaniem zagadek, zapraszamy do escape roomów, w których nie będzie się nudził ani duży, ani mały gość imprezy. Ponadto w Piotrkowie Trybunalskim nie zabraknie naszych stoisk promocyjnych z aktualną ofertą turystyczną, w której sypniemy garścią informacji o szlakach – rowerowych, kajakowych czy konnych. Dowiecie się, dokąd pojechać i czym tam dojechać. Znajdziecie dużo informacji o kolei, dzięki naszym wystawcom: Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, Przewozom Regionalnym, Parowozowni Skierniewice i Kolei Wąskotorowej Rogów-Rawa-Biała. Swoją obecność na Mixerze zaznaczy także Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, który będzie promował swoje aktywności.

Nie bylibyśmy sobą gdyby wakacyjny Mixer nie postawił na kreatywność. Dlatego polecamy odwiedzić stoisko Urzędu Marszałkowskiego WŁ, gdzie będzie można zapoznać się Fotogrami Przyrodniczymi Województwa Łódzkiego, które łącząc zabawę, turystykę i rozwiązywanie zagadek, stanowią atrakcyjną formę promocji aktywnego trybu życia i wiedzy przyrodniczej. Z 15 wydanych fotogier, aż 14 rozgrywa się w Parkach Krajobrazowych WŁ. Inną ciekawą rozrywką będzie Outdoor Design Thinking czyli nasz Wakacyjny Festiwal Myślenia Projektowego, a to gwarantuje maksimum kreatywnych aktywności na świeżym powietrzu.

Podczas imprezy zorganizujemy także Biuro Rekrutacyjne Legionów Polskich – Wstąp po Niepodległość, czyli zabawy dla dużych i małych w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czy nadal zastanawiacie się jak spędzić ten czerwcowo-lipcowy weekend? Przyleć na Fly Fest i wmiksuj się w Łódzkie z naszym Mixerem Regionalnym na wakacjach! Więcej na: www.facebook.com/wojewodztwo.lodzkie oraz www.flyfest.pl.